1. Towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu zamówienia lub podany telefonicznie albo drogą mailową. Sklep poinformuje Klienta niezwłocznie o nieprawidłowo wypełnionym formularzu zamówienia, który uniemożliwia dokonanie wysyłki lub może ją opóźnić.
  2. Towar jest dostarczany za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. W niektórych przypadkach istnieje możliwość odbioru osobistego towarów w siedzibie sprzedającego.
  3. Gdy dokonasz zakupu w sklepie KAJLI HANDMADE od razu dostaje informację o zamówieniu .
  4. Jeśli dany produkt jest gotowy, wysyłamy go po zaksięgowaniu wpłaty.
  5. Jednak bardzo często dopiero wtedy produkt jest indywidualnie tworzony pod Twoje zamówienie. SPECJALNIE DLA CIEBIE!
  6. Dlatego czasem musisz poczekać dłużej niż w zwykłych sklepach . Czas wykonania 1 sztuki to około 7-10dni Lub 10 -14 dni roboczych. Natomiast w przypadku dużych zamówień ( kilka sztuk w jednym zamówieniu ) termin realizacji ulega wydłużeniu o 5-10 dni.
  7. Przesyłka dostarczona jest zgodnie z terminem podanym przy każdym Towarze na stronach serwisu. Jest to orientacyjny czas dostawy. Przy wyborze opcji płatności „przelew” lub „płatność kartą lub przelewem online” do czasu podanego na stronach serwisu należy doliczyć czas zaksięgowania środków na rachunku bankowym sklepu (zwykle 1-2 dni robocze).
  8. Klient jest obciążany kosztami dostawy (wysyłki) określonymi w cenniku transportu. Klient może się zapoznać z cennikiem w każdej chwili klikając w link „cennik transportu”.

Shopping cart

0

No products in the cart.