PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

1. Na podstawie Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2 marca 2000 r. Klient ma prawo odstąpienia od umowy.

2. Prawo odstąpienia od umowy jest skuteczne jeżeli Klient złoży Sklepowi, w terminie 14 dni od odbioru towaru, oświadczenie o odstąpieniu od umowy – formularz odstąpienia znajduje sie pod regulaminem. Należy go wypełnić i wysłać drogą elektroniczną na adres e-mail: kajli.handmade@gmail.com

3. Klient zwraca towar do Sklepu w terminie 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zwracany towar powinien być w stanie nienaruszonym tj. powinien być kompletny, w fabrycznym opakowaniu i nie może nosić żadnych śladów eksploatacji.

4. Koszty przesyłki ponosi Klient.

5. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania przesyłki Sklep FUFU sprawdzi stan przekazanego produktu.

6. Jeśli zwrócony towar spełnia wymagania opisane w pkt. 2 i 3 (powyżej) w terminie 7 dni od sprawdzenia towaru Sklep zwraca Klientowi:

Zapłaconą kwotę – w przypadku ubranka dostępnego na stanie,

Zapłaconą kwotę pomniejszoną o koszty realizacji zamówienia – w przypadku produktów szytych na indywidualne zamówienie.

7. Klient powinien wskazać numer rachunku bankowego, na jaki ma zostać przelana zwracana kwota.

8. W przypadku naruszenia przez Klienta warunków określonych powyżej w pkt. 2 i 3 oświadczenie o odstąpieniu od umowy jest bezskuteczne, towar nie podlega zwrotowi, a Sklep nie zwraca Klientowi zapłaconej kwoty.

Życzymy udanych zakupów!

Formularz odstąpienia od umowykliknij i pobierz

Shopping cart

0

No products in the cart.