O Sklepie

Kajli handmade tworzy niepowtarzalne ubrania i dodatki dla dzieci. Szczególnie dla najmłodszych, którym rodzice uważnie dobierają części garderoby oraz nie jest im obojętne skąd one pochodzą.

Wszystkie materiały używane w pracowni pochodzą od polskich producentów, a wzory zaprojektowane zostały przez polskich projektantów. Każda dzianina posiada certyfikat jakości i jest odpowiednia również dla noworodków. Używana dzianina w 92% składa się z bawełny, dlatego jest wygodna, trwała i służy bardzo długo. Nadrukowane cyfrowo wzory są niewyczuwalne, a ich jakość nawet po praniu się nie zmienia.

Zamówienia wykonywane są indywidualnie, dlatego czas realizacji mieści się między 5-14 dni. Jeśli zaistnieje potrzeba zmian w projekcie na życzenie klienta czas realizacji może ulec zmianie.

O Mnie

Szyję od kilku lat z pasji do szycia, do tworzenia czegoś, dla kogoś.

Każdy z nas na pewno zastanawia się czy ma jakiś talent, albo myśli, że chciałby go mieć. Ja uważałam, że nie mam żadnego talentu, ale zawsze się o niego modliłam. Od kiedy zaczęłam szyć i coś mi zaczęło wychodzić, często słyszałam „Masz TALENT”. Na początku wiedziałam, że to po prostu z uprzejmości, ale zachęcało mnie to do dalszej nauki i rozwoju.

Pomysły czerpię z głowy, z potrzeby chwili lub przychodzą same w postaci osób, którym ma być dany projekt wykonany. Mam dwójkę dzieci i to one są moją największą inspiracją. Muszą znosić piętnasty raz przymierzaną czapkę lub bluzeczkę, ale cieszą się z każdej rzeczy uszytej tylko dla nich.

Shopping cart

0

No products in the cart.